Czy firmy muszą mieć serwery? Rzeczpospolita o Ogicom

Rzeczpospolita z 31.maja 2012 porusza tematykę hostingową. W artykule wskazano rodzaje hostingu, ale przede wszystkim – poruszono zagadnienie rozwiązań „chmurowych”. Zwrócono uwagę na zagadnienia związane z bezpieczeństwem, zacytowano ekspertów z wiodących firm hostingowych (w tym oczywiście z Ogicom) oraz przytoczono tabelę porównującą rodzaje usług hostingowych. Przeczytaj koniecznie!

Skan artykułu o hostingu w Rzeczpospolitej:

https://www.ogicom.pl/dokumenty/pr/20120531_RZECZPOSPOLITA_OBECNOSC_W_71555271.pdf


Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na newsletter Ogicom, aby otrzymywać regularnie informacje na temat najlepszego wykorzystania internetu w firmie!

Imię
Email
 


 

Chcesz przetestować?

Jak zatem aktywować serwer w chmurze? Możesz przetestować go za darmo, już teraz! Sprawdź bez zobowiązań, aktywacja zajmie Ci tylko 60 sek.


Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie zawartych z nim informacji – danych osobowych – przez Ogicom Spider Sp. z o.o. S.K.A. (dawniej Ogicom Sp. z o.o.) z siedzibą ul. Baraniaka 88, 61-131 Poznań. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę poprzez kliknięcie w link wypisania przygotowany w stopce każdego maila z newsletterem, który od nas otrzymasz.