Cztery błędy popełniane przez informatyków wybierających hostera – Komputer w Firmie

Gazeta.pl w dodatku Komputer w Firmie opublikowała artykuł o tym, jakie błędy popełniają specjaliści wybierający hosting dla swojego pracodawcy lub klienta. Artykuł ujawnia, że informatyk, który pamięta o kilku aspektach, na które rzadko zwraca się uwagę, ma szansę na zbudowanie o wiele lepszej relacji ze swoim pracodawcą lub klientem. Ty też chcesz, aby obsługiwana przez Ciebie firma czuła się jak w klasie biznes? Przeczytaj koniecznie! 
Na szczęście zarówno jako szef, jak i i jako informatyk możesz spać spokojnie, jeśli wybrałeś hosting w Ogicom, bowiem okazuje się, że jako jedna z nielicznych firm na rynku wygrywamy we wszystkich wskazanych w artykule aspektach: niezawodności i bezpieczeństwa, legalności przetwarzania danych, monitorowaniu poczty przychodzącej i wychodzącej oraz skalowalności hostingu.

Pełny tekst artykułu o hostingu w gazeta.pl:

http://komputerwfirmie.gazeta.pl/itbiznes/1,59368,11823936,O_tym_zapominaja_specjalisci_IT_wybierajacy_hosting.html 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na newsletter Ogicom, aby otrzymywać regularnie informacje na temat najlepszego wykorzystania internetu w firmie!

Imię
Email
 


 

Chcesz przetestować?

Jak zatem aktywować serwer w chmurze? Możesz przetestować go za darmo, już teraz! Sprawdź bez zobowiązań, aktywacja zajmie Ci tylko 60 sek.


Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie zawartych z nim informacji – danych osobowych – przez Ogicom Spider Sp. z o.o. S.K.A. (dawniej Ogicom Sp. z o.o.) z siedzibą ul. Baraniaka 88, 61-131 Poznań. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę poprzez kliknięcie w link wypisania przygotowany w stopce każdego maila z newsletterem, który od nas otrzymasz.