Darmowe
aplikacje

dla Twojej Firmy

Chmura Ogicom zapewnia Ci dostęp do wszystkich popularnych aplikacji webowych. Najnowsze wersje już w kilka dni od wydania. Śmiało instaluj i eksperymentuj, będziesz zadowolony!

 

 

275 aplikacji
dla Ciebie od zaraz

Dostępne od ręki w chmurze. Systemy CMS, sklepy internetowe, CRM, ankiety, systemy do wyświetlania banerów, systemy obsługi Klienta i inne! Za darmo w chmurze Ogicom. Sprawdź, jakie to proste!
 

 

Sklep
Magento

Od zaraz i bezpłatnie! Uruchom serwer, aby w prosty sposób zainstalować sklep Magento. Po co męczyć się godzinami, skoro możesz to mieć w na kliknięcie w trzy minuty?

więcej…

 

Mobilny monitoring
Twojego serwera

Dostępny w chmurze Ogicom z panelem Plesk. Wypróbuj bezpłatną aplikację na iOS, Androida i BlackBerry.

więcej…

 

WordPress
bez wysiłku

Wybierz CMS numer 1 na świecie – w chmurze w Ogicom Twój serwis WordPress uruchomisz w czasie krótszym niż 60 sekund! Wydajność chmury dobierasz według potrzeb.

 

Opinia Klienta

Próbowałem zainstalować Magento u innego operatora i okazało się to trudniejsze niż sądziłem. W Ogicom sklep uruchomiłem rzeczywiście w czasie ok. 3 minut, wystarczyło wpisać dwie komendy i kliknąć. Rewelacja.

Michał Klonowski

Aplikacje dla Firmy

W markecie aplikacji znajdziesz 275 tytułów, w znacznym stopniu bezpłatnych. Sklepy, systemy CMS, CRM i inne, a wszystkie na serwerze w chmurze zainstalujesz przy pomocy jednego kliknięcia!

Przetestuj bezpłatnie!

Aby przekonać się, jaką funkcjonalność uzyskasz, aktywuj serwer VPS z panelem PLESK (root + Plesk 10 domen), wliczonym w cenę. Przetestuj od ręki, bez zobowiązań!