Informacje dla Klientów obsługiwanych
dotąd w Netarteria.pl s.c.

Podstawa prawna przejęcia

W dniu 2012-12-12 Netarteria.pl s.c. zawarła porozumienie z OGICOM „Spider” Sp. z o.o. S.K.A., Ogicom.pl przejmuje działalność hostigową Netarterii. Honorujemy umowy hostingowe, zawarte przez Netarteria.pl s.c. do końca ich trwania.

Co zyskasz na przejęciu?

Wyższe parametry pakietów, program partnerski z prowizjami za polecanie naszych usług, świetne ceny certyfikatów SSL i odnowień domen, długi czas dostępu do backupu. I to wszystko przez cały rok w cenie, jaką płaciłeś do tej pory za pakiet o niższych parametrach.

 

Jak będzie wyglądać dalsza obsługa?

Po dniu 06. lutego 2013 nie otrzymasz już faktury za kolejny rok hostingu z Netarterii. Otrzymasz proformę od nas i będzie ona równa rocznej wartości hostingu opłacanego dotąd u poprzedniego operatora. Jej opłacenie pozwala na płynne przejście do nas i dalsze korzystanie z usług. Nie musisz szukać nowego operatora ani samodzielnie przenosić żadnych danych.

Jeśli jeszcze nie kliknąłeś w link wyrażenia zgody, który znajduje się w mailu przesłanym do Ciebie w pierwszych dniach stycznia – zrób to, najlepiej teraz. W przeciwnym wypadku Twoje dane zostaną skasowane po terminie wypowiedzenia wskazanym w mailu z Netarterii.

Poniżej znajdziesz prostą prezentację poszczególnych faz procesu przejęcia obsługi.

FAQ dla Klientów przechodzących z Netarteria.pl s.c.

1. Co oznacza wypowiedzenie?
2. Od kiedy będą obowiązywać nowe warunki?
3. Co z obsługą techniczną?
4. Kiedy nastąpi migracja techniczna?
5. Jak zmieni się panel administracyjny? - Wideo z często wykonywanymi czynnościami
6. Jakie parametry mają pakiety Ogicom.pl?