Szybki. Wygodny. Prosty.
Twój nowy webmail!

Co zyskujesz?

Twój hosting daje Ci szybszą pracę z pocztą oraz łatwiejsze przeszukiwanie wiadomości i kontaktów. To uczucie, jakby Twój Outlook był wbudowany w stronę internetową.

Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu RoundCube włączasz okno podglądu i błyskawicznie czytasz wiadomość, bez otwierania każdego maila w nowym oknie.

Możesz też swobodnie przenosić wiadomości myszką. Wystarczy złapać wiadomość i przenieść ją do innego folderu. Przekonaj się, jakie to proste! Zaloguj się do swojej poczty.

Dlaczego nastąpiła zmiana?

Ponieważ właśnie takie oczekiwanie wyrazili nasi Klienci w ankietach. Zdecydowana większość z Was stwierdziła, że potrzebuje szybszego i bardziej nowoczesnego programu do obsługi poczty elektronicznej. W Waszej ocenie waga tego czynnika to 4.1 na możliwych 5 pkt!

21.328 wiadomości w 32 sek.

Zwiększ wygodę i przyspiesz pracę! Przykładowo: Operacja przejrzenia treści 7 losowych maili z ostatnich kilku dni + przeszukanie 21.328 wiadomości wg nazwiska w nowym webmailu zajęła zaledwie 32 sekundy! Twój webmail, w najnowszej na świecie wersji, zapewnia:

  • wygodę przenoszenia wiadomości,
  • szybkie okno podglądu treści maila,
  • błyskawiczne wyszukiwanie.


Logowanie do poczty

FAQ

Jak zobaczyć pocztę wysłaną w starym programie?
Czy mogę nadal korzystać z dotychczasowego programu poczty?
Dlaczego nie mogę pobrać załącznika w Internet Explorerze 8?