Twoja zgodność z GIODO

Jeśli przetwarzasz na swojej stronie dane osobowe, np. mając formularz zapisania na newsletter, powinieneś zarejestrować zbiór w GIODO. Aby w pełni legalnie przygotować cały proces potrzebujesz umowy powierzenia danych osobowych, ponieważ w zakresie związanym z obsługą serwerów dane te powierzasz nam.

Aby nasza odpowiedzialność za Twoje dane osobowe funkcjonowała na gruncie przepisów administracyjnych – niezbędne jest zawarcie na piśmie odpowiedniej umowy. Jest ona niezbędna do przygotowania dokumentacji dla GIODO na wypadek kontroli.

Udostępnione przez nas środowisko Panelu Klienta umożliwia w pełni legalne przetwarzanie danych osobowych, po zawarciu pisemnej umowy powierzenia. Nad pełną zgodnością naszych procedur i infrastruktury technicznej z wymogami prawa czuwa specjalistyczna kancelaria PIN Consulting. Klienci Ogicom, posiadający umowę powierzenia, z powodzeniem przechodzą kontrole GIODO i organ ten w żadnej kontroli nie wyraził żadnego zastrzeżenia co do sposobu ochrony danych przez Ogicom.

Zamów umowę – 99 zł netto/rok!

Cena dla hostingu współdzielonego. Przy hostingu dedykowanym lub VPS – umowa jest objęte w cenie usługi i nie wymaga dopłat.

* Firma
* Imię i nazwisko
* E-mail
Telefon

Please leave this field empty.

Więcej o ochronie danych osobowych: