Rozpocznij karierę i spełniaj marzenia!

Dołącz do naszego zespołu i realizuj swoje życiowe cele i marzenia, pracując w stabilnie rozwijającej się firmie! Ogicom świadczy usługi hostingowe oraz zapewnia Klientom pozycjonowanie w Google. Obsługujemy 20 tys. Klientów, a nasza marka jest świetnie rozpoznawalna na rynku.

 

Marketing Manager

Dołącz do naszego zespołu jako Marketing Manager i zarządzaj marketingiem w innowacyjnym projekcie na skalę międzynarodową – wyzwań i satysfakcji z pewnością nie zabraknie!

Administrator systemów Linux

Dołącz do naszego zespołu i pracuj w świetnej atmosferze, przyczyniając się do zapewniania wysokiej klasy, niezawodnych usług hostingowych.

Pracownik Network Operations Center

Jesteś rzetelny i dokładny oraz masz podstawową wiedzę o działaniu serwerów i sieci? Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się bieżącą kontrolą sprawności działania sieci, systemów serwerowych i usług hostingowych.

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego

Dołącz do naszego zespołu jako Młodszy Doradca Klienta Biznesowego i rozpocznij pełną handlowych wyzwań karierę! Będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie relacji z istniejącym, oferując usługi pozycjonowania w Google.

Specjalista
Helpdesk

Dołącz do nas jako osoba odpowiedzialna za pomoc w zagadnieniach zgłaszanych przez użytkowników hostingowych, diagnostykę stron www, domen i poczty elektronicznej!