Pracownik Network Operations Center

Miejsce pracy: Poznań

Pracownik Network Operations Center jest członkiem zespołu IT, odpowiedzialnym za nadzór nad pracą systemów i urządzeń, podstawową diagnostykę oraz rozwiązywanie problemów.

Zadania:

  • nadzór nad pracą urządzeń sieciowych oraz serwerów,
  • utrzymanie i rozwój systemów monitoringu,
  • podstawowa administracja siecią oraz serwerami w środowisku Linux/Unix,
  • obsługa zgłoszeń klientów w zakresie dotyczącym podstawowej administracji serwerami,
  • usuwanie podstawowych awarii i problemów.

Wymagania:

  • praktyczna podstawowa znajomość administracji systemami Linux,
  • praktyczna podstawowa znajomość działania LAN/WAN,
  • podstawowa znajomość języków skryptowych (Bash/Perl/PHP),
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej,
  • komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • chęć nauki i rozwoju.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
  • doświadczenie w pracy z systemami monitoringu (ZABBIX/NAGIOS),
  • umiejętność dokumentowania swojej pracy i tworzonych rozwiązań,
  • znajomość zagadnień związanych z hostingiem i bezpieczeństwem usług,
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole.

Główne cechy oferty

forma zatrudnienia:   umowa o pracę
wynagrodzenie   stałe, miesięczne

Opinie pracowników:

„Na stanowisku młodszego doradcy pracuję już drugi miesiąc. Mam nadzieję zostać tu dłużej, ponieważ Ogicom zapewnił mi dwie rzeczy na jakich najbardziej mi zależało- jasne zasady pracy i przejrzysty, sprawiedliwy system wynagrodzeń.”

Łukasz Adamczak

Kandyduj!

Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!