Nagrody

 

Potwierdzeniem stałego rozwoju naszej firmy, jej innowacyjnego charakteru, oraz szeroko rozumianej najwyższej jakości i rzetelności,  są liczne nagrody i wyróżnienia, wśród których na szczególną uwagę zasługują:

 

 
Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. w ramach konkursu dodatku Biznes Raport Gazety Prawnej docenili wysokie standardy działalność Ogicom w odniesieniu do następujących kryteriów:
  • skuteczna realizacja przyjętej polityki jakości;
  • pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne;
  • klarowność stosowanych procedur zapewniających firmie sprawne funkcjonowanie;
  • wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych;
  • dbałość o zapewnienie najwyższej jakości usług;
  • efektywność zarządzania organizacją; nieustanne dążenie do optymalizacji pracy.
Teraz nasi Klienci zyskują dodatkowe uwiarygodnienie najwyższej jakości usług, w postaci przyznanego nam godła Jakość Roku 2010 i Jakość Roku Srebro, przyznawanych wyłącznie firmom spełniającym najwyższe standardy. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Ogicom jako jedyna firma na polskim rynku posiada ogólnokrajową sieć indywidualnych doradców specjalizujących się w skutecznym wspieraniu rozwoju biznesu Klienta.
 
 
 

 

 
Nagroda przyznawana za przemyślaną politykę jakości naszych usług, która jest potwierdzona nie tylko nagrodą, ale także wynikami badań satysfakcji naszych Klientów, zgodnie z którymi 92% Klientów jest zadowolonych z naszej obsługi. Komisja dostrzegła także fakt, iż Ogicom, jako jedyna firma o takim profilu, oferuje Klientom ogólnopolską sieć profesjonalnych, indywidualnych doradców. Nagroda potwierdza zatem, iż w Ogicom zyskujesz nie tylko usługę skutecznie przyczyniającą się do rozwoju Twojego biznesu, ale także – najwyższą jakość obsługi.
 
 
 

 

 

 
Usługa E-Backup, która została zgłoszona do XX edycji Konkursu „Teraz Polska”, otrzymała bardzo wysoką ocenę jakości: 953 pkt na 1000 możliwych. Było to możliwe ze względu na fakt, iż wdrożenie usługi poprzedziliśmy dialogiem z naszymi Klientami, oraz bardzo dokładnym przebadaniem potrzeb potencjalnych użytkowników. Nowoczesne technologie programistyczne i – uznawane za najbardziej bezpieczne  i najnowocześniejsze Data Center, zlokalizowane oczywiście w Polsce – przyczyniły się to faktu, iż Ogicom znalazł się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw nominowanych do nagrody „Teraz Polska”.
 
 
 

 

 

 

 

 
Nagroda ta, funkcjonująca w ramach konkursu Laur Konsumenta, jest przyznawana za innowacyjny charakter usług, a konkretnie – E-Backup, który jest produktem nie tylko nowoczesnym, ale także odpowiadającym rzeczywistym potrzebom małych i średnich firm. Komisja konkursowa doceniła fakt, iż usługa jest nie tylko potrzebna na rynku małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, ale także, że pozwala ona na skuteczne zabezpieczenie danych na bardzo atrakcyjnych warunkach.
 
 
 

 

 

 
Nagroda została przyznana przez wiodący portal pośrednictwa pracy: szybkopraca.pl. Portal docenił przejrzyste procedury, w tym ścieżkę kariery, oraz sprawiedliwe zasady wynagradzania. W naszej ocenie są to bardzo istotne elementy, przyczyniające się do budowy prawidłowych relacji między pracownikiem i pracodawcą. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pracownicy obsługujący Klientów w naszej firmie są traktowani sprawiedliwie, co zawsze ma pozytywny wpływ na poziom obsługi.
 
 

 

 

 
Podziękowanie za wkład w edukację młodzieży w zakresie rozwiązań IT. Realizując ideę przedsiębiorstwa społecznie odpowiedzialnego, włączamy się w procesy badawcze i edukacyjne. Doceniło nas Aviva Trainig and Development Center, organizacja zajmująca się rozwojem młodzieży i podnoszeniem kwalifikacji.
 

 

 

 
Wyróżnienie Dziekana Wydziału Informatyki i Zarządzania za wkład w rozwój idei synergii między nauką i biznesem to nagroda szczególna – przyznana bowiem jako indywidualny wyraz uznania, a nie, w zorganizowanym konkursie. Wspólnie z Politechniką Wrocławską prowadziliśmy badania naukowe nad bezpieczeństwem danych, a także nad procesami decyzyjnymi w wyborze usług hostingowych. Wyniki tych badań znalazły swoje odzwierciedlenie w wielu naukowych publikacjach. Tym samym zyskujesz pewność, że wybierając Ogicom zyskujesz partnera innowacyjnego, który dzięki zaangażowaniu w działalność naukowo-rozwojową zawsze będzie dostarczał Tobie najnowocześniejszych rozwiązań.
 
 
 
 

 

 

 

Godło to zostało nam przyznane za sukcesy w sprzedaży i wdrażaniu rozwiązań nowoczesnych sklepów internetowych. Nasze doświadczenie obejmuje już ponad 1000 wdrożeń E-Sklepów i stale rośnie, zatem decydując się na Ogicom – wybierasz partnera, który pozwoli Tobie uniknąć wielu potencjalnych błędów i pomoże działać skutecznie i efektywnie dla Twojego sukcesu w sprzedaży internetowej.