Ile chcesz zarobić
na polecaniu hostingu?

Za każdą poleconą usługę otrzymujesz wieczystą prowizję przy każdej wpłacie poleconego Klienta! Uczestnictwo w programie jest bezpłatne!

 

Jak działa polecanie?

Polecasz linkiem, banerem lub poprzez ręczne wpisanie Twojego ID – w polu Kod Polecającego, podczas aktywacji usługi – jak Ci wygodniej. Dostajesz od nas wieczystą prowizję za każdą usługę aktywowaną z Twojego polecenia, tak długo, jak opłaca ją polecony Klient.

Kiedy prowizja?

Kiedy polecona usługa zostanie opłacona – naliczamy Ci prowizję zgodnie z tabelą punktową.

Prowizję zbierasz za każdego Klienta tak długo, jak długo opłaca on polecone usługi.

Jak szybko zarobię?

[widgets_on_pages id=”Zarabiaj”] Tyle prowizji zarobili uczestnicy programu odkąd jesteś na tej stronie! Załóż bezpłatnie konto teraz!

 

20% dla Ciebie na zawsze!

Każdy, kto opłaci usługę z Twojego polecenia, staje się dla Ciebie źródłem odnawialnej prowizji. Od każdej opłaconej faktury takiego Klienta naliczamy Ci prowizję i zapisujemy w postaci punktów na Twoim koncie. Możesz je wypłacić w postaci gotówki, albo zamienić na nagrodę rzeczową. Prowizję naliczamy cały czas, za każde odnowienie opłaconej usługi!

Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym podasz ID Polecającego. Program obejmuje usługi: VPS, domeny i hosting.

Zarabiaj na swojej stronie www!

Aby jeszcze szybciej zbierać punkty w programie – umieść na Twojej stronie www nasze banery! Ruch przekierowany z banerów do naszego rejestratora przekaże odpowiedni parametr z ID Polecającego, dzięki czemu usługi zostaną potraktowane tak, jakby zostały założone z Twojego polecenia.

 
 

Gotówka lub nagrody, Twój wybór!

Zgromadzone punkty możesz wykorzystywać w celu wypłacenia w postaci gotówkowej lub zamienić je na nagrody rzeczowe, dostępne w katalogu. W panelu możesz w każdym momencie sprawdzić, jaka prowizja została Ci naliczona od każdego Klienta. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, czy też osobą nieprowadzącą działalności gospodarczej – polecanie naszych usług zawsze Ci się opłaca!

Katalog nagród rzeczowych
Instrukcja polecania dla Partnera
Czy prowizję dostaję ja osobiście, czy firma, w której pracuję?
Jak wypłacić naliczoną prowizję w gotówce?
Czy udział w Programie polecania hostingu jest całkowicie bezpłatny?
Tabela punktowa - usługi objęte programem
Czy dochód w programie jest opodatkowany?
 

Regulamin programu Zarabiaj z Ogicom