PC-WORLD o Ogicom

Jeden z najważniejszych miesięczników IT w kraju – PC World opublikował artykuł o wyborze usług hostingowych. Już na początku poruszono w nim zagadnienia, związane z serwerami VPS. Pierwsza strona została zilustrowana zrzutem ekranowym z systemu zamawiania VPS’ów w Ogicom. Autor publikacji zwraca uwagę, że usług VPS zyskują coraz większą popularność i wskazuje na możliwość bezpłatnego testu usług.

Warto przypomnieć, ze rozwiązanie w chmurze – hosting na serwerach VPS daje liczne korzyści:

  • pełną separację od innych użytkowników,
  • wysoką niezawodność dzięki gwarantowanym parametrom technicznym,
  • skalowalność wydajności,
  • w Ogicom dodatkowo – chmurę bezpłatnych aplikacji dla firm i przyspieszenie pracy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na newsletter Ogicom, aby otrzymywać regularnie informacje na temat najlepszego wykorzystania internetu w firmie!

Imię
Email
 


 

Chcesz przetestować?

Jak zatem aktywować serwer w chmurze? Możesz przetestować go za darmo, już teraz! Sprawdź bez zobowiązań, aktywacja zajmie Ci tylko 60 sek.


Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie zawartych z nim informacji – danych osobowych – przez Ogicom Spider Sp. z o.o. S.K.A. (dawniej Ogicom Sp. z o.o.) z siedzibą ul. Baraniaka 88, 61-131 Poznań. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę poprzez kliknięcie w link wypisania przygotowany w stopce każdego maila z newsletterem, który od nas otrzymasz.