Serwery z lepszym webmailem

Wskazaliście w ankietach, że  niezwykle ważna jest dla was  szybkość działania programu pocztowego. Dlatego Ogicom powołał zespół projektowy, którego głównym zadaniem jest dostarczenie Wam lepszego narzędzia do obsługi poczty elektronicznej online.

Nasz wybór padł na nowoczesnego klienta webowego RoundCube, zyskującego coraz większą popularność. Oprogramowanie to daje korzyści z technologii AJAX, bogate możliwości wyszukiwania informacji w treści, zarządzanie książką adresową. Znacznie pracę, poprzez wyświetlanie podglądu wskazanej myszką wiadomości w dolnej części ekranu, podobnie, jak ma to miejsce w Outlooku.  Na tą chwilę nie deklarujemy jeszcze sztywnego terminu, ale prace już trwają i prawdopodobnie w ciągu kilku tygodni udostępnimy Wam do testów wersję BETA systemu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na newsletter Ogicom, aby otrzymywać regularnie informacje na temat najlepszego wykorzystania internetu w firmie!

Imię
Email
 


 

Chcesz przetestować chmurę?

Jak zatem aktywować hosting w chmurze? Możesz przetestować go za darmo, już teraz! Sprawdź bez zobowiązań, aktywacja zajmie Ci tylko 60 sek.


Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie zawartych z nim informacji – danych osobowych – przez Ogicom Spider Sp. z o.o. S.K.A. (dawniej Ogicom Sp. z o.o.) z siedzibą ul. Baraniaka 88, 61-131 Poznań. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę poprzez kliknięcie w link wypisania przygotowany w stopce każdego maila z newsletterem, który od nas otrzymasz. 

Tags: , ,