Jak wysoko w Google
chcesz być
dokładnie za 3 tygodnie od teraz?

Adres strony
Osoba
Telefon
E-mail

Twoja Firma będzie na pierwszej stronie wyników w Google – albo nie zapłacisz ani grosza. Przeanalizujemy Twoją stronę i wycenimy usługę indywidualnie. Wypełnij formularz, aby uzyskać bezpłatnie ofertę pozycjonowania. Wypełniając zgadzasz się na otrzymywanie od nas ofert handlowych drogą elektroniczną.

3846 fraz

na pierwszym ekranie wyników wyszukiwnia miesięcznie!

Często zadawane pytania

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim Twoich danych osobowych. Administratorem danych jest Ogicom „Spider” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Abpa A. Baraniaka 88, 61-131 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000410900, REGON 634407251, NIP 7811720476, kapitał zakładowy 418 000 zł w pełni wpłacony. Dane będą wykorzystywane do przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz do telefonicznego kontaktu handlowego. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych w dowolnym momencie.

Istotnym warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej w zakresie pozycjonowania, w której można uzyskać najbardziej atrakcyjne ceny (od 19.- zł za frazę miesięcznie za obecność strony na pierwszym ekranie wyników wyszukiwania w umowie terminowej), jest zaakceptowanie otrzymywania faktur w postaci elektronicznej.