Twoje korzyści z hostingu VPS w Ogicom

 

Transfer bez limitu!

W Ogicom usługa serwera współdzielonego to wolność bez ograniczeń transferu! Większość operatorów limituje dane, które wysyłasz „w świat”. Tymczasem w naszej propozycji nie obciążamy Cię za gigabajty transferu!

 

Zadowoleni Klienci

W Ogicom aż 92% Klientów wyraża w ankietach zadowolenie ze sposobu obsługi. Jakość obsługi Klientów jest stale monitorowana poprzez badania ilościowe (ankiety) oraz jakościowe (mystery customer). 

1400% bezpieczeństwa

Dokładnie o tyle bardziej bezpieczne są Twoje dane w Ogicom, w stosunku do większości innych firm oferujących usługi serwerowe. Okazuje się bowiem, że większość z nich kopie bezpieczeństwa Twojej strony www przechowuje tylko jedną dobę. U nas jest to aż 14 dni dla danych www i 7 dni dla danych poczty.

 

Dane osobowe

Wraz z usługą hostingu otrzymujesz możliwość zawarcia bezpłatnej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych. Jest ona niezbędna dla prawidłowego zarejestrowania (zgłoszenia) Twojego zbioru danych osobowych do rejestru prowadzonego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Klienci Ogicom z powodzeniem przechodzą kontrole tego organu.

więcej

Markowe serwery DELL

Każda maszyna jest produkowana na indywidualne zamówienie. Serwery przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości, dzięki czemu masz pewność, że urządzenia trafiające do Data Center są solidne przetestowane. 

Profesjonalna karta zdalnego zarządzania iDRAC6 Enterprise, pozwala naszym administratorom na bardzo dokładny monitoring każdego sprzętowego komponentu i zdalne reakcje serwisowe. O niezawodność serwerów dbają też podwójne zasilacze i dyski wymienialne podczas pracy urządzenia.

Dane w Polsce

Użytkownikami Twojego serwisu są przede wszystkim Polacy? W takim razie najlepiej mieć serwer także w Polsce! Twoja limuzyna do przetwarzania danych jest zaparkowana w bezpiecznym centrum danych w Poznaniu.

Zasilanie z kilku źródeł, redundantna klimatyzacja i szczegółowa kontrola dostępu – to wszystko sprawia, że fizyczne bezpieczeństwo i niezawodność stoją na najwyższym poziomie. 

więcej…